Beschrijving
Met deze set gladde doucheknoppen kies je voor een rustige afwerking van je Bellano thermostatische inbouw doucheset. De ronde vorm en het gladde oppervlak sluiten aan bij de bedieningsplaat en de overige onderdelen van de bijpassende doucheset.
De knoppen zijn gemaakt van massief loodvrij messing en uitgevoerd in brons met satijnglans. Handig als vervanging van je huidige knoppen of wanneer je een geribbelde uitvoering wilt omwisselen voor glad.
Complete set voor beide bedieningen
Je ontvangt twee doucheknoppen met ieder een eigen functie:
- Temperatuurknop: voor het instellen van de watertemperatuur.
- Keuzeknop: voor het kiezen tussen de regendouche en de handdouche.
Iedere knop heeft een diameter van 4,5 cm en een diepte van 4,5 cm.
Geschikt voor de Bellano inbouw doucheset
Deze set is bedoeld voor de bijpassende Bellano thermostatische inbouw doucheset, waarbij de thermostaat en aansluitingen in de wand zijn verwerkt en de twee bedieningsknoppen op de bedieningsplaat zitten.
Voor de Bellano opbouw doucheset is een aparte set doucheknoppen verkrijgbaar. Kies daarom de uitvoering die bij jouw doucheset hoort.
Wat ontvang je?
- Eén gladde temperatuurknop.
- Eén gladde keuzeknop voor de regendouche of handdouche.
- Eén inbussleutel en twee stelschroefjes.
Je bestelt uitsluitend de losse knoppenset. De bedieningsplaat, thermostaat en overige onderdelen van de doucheset zijn niet inbegrepen.
Bestel je ook een nieuwe doucheset?
Kies je gewenste uitvoering dan direct in het keuzemenu op de productpagina van de Bellano inbouw doucheset. Glad en ribbel zijn zonder meerprijs te kiezen. Je hoeft de knoppenset dan niet apart te bestellen.
Onderhoud en garantie
Reinig de doucheknoppen uitsluitend met water en milde zeep. Droog ze daarna met een zachte doek. Gebruik geen antikalkmiddelen, agressieve reinigers, schuurmiddelen of schuursponsjes.
Op de werking van de doucheknoppen ontvang je 7 jaar garantie. Voor de kleurafwerking geldt 1 jaar fabrieksgarantie. Deze garanties gelden naast je wettelijke rechten.

